FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Type
sl: Tip

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Size
sl: Velikost

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Position
sl: Položaj
