FooTable (8.x-1.0-alpha2) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: First
ug: بىرىنچى

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار
