FooTable (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (18 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Size
oc: Talha

en: Center
oc: Centre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Views
oc: Vistas

en: Current
oc: Actual

en: Last
oc: Darrièr

en: Position
oc: Posicion

en: First
oc: Primièr

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Space
oc: Espace
