FooTable (8.x-1.0) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Size
os: Ас

en: Center
os: Центр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан
