FooTable (8.x-1.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Size
ro: Mărime

en: Center
ro: Centru

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Current
ro: Actual

en: Last
ro: Ultimul

en: Position
ro: Poziție

en: First
ro: Primul

en: Limit
ro: Limită

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Sorting
ro: Sortare

en: Paging
ro: Paginare

en: Space
ro: spațiu

en: Placeholder
ro: Înlocuitor

en: Breakpoint
ro: Punct de întrerupere
