FooTable (8.x-1.0) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: Type
am: ዓይነት

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Position
am: ቦታ

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
