FooTable (8.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Size
cs: Velikost

en: Center
cs: Na střed

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Components
cs: Komponenty

en: Current
cs: Aktuální

en: Last
cs: Poslední

en: Position
cs: Pozice

en: First
cs: První

en: Space
cs: Mezera

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec
