FooTable (8.x-1.0) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Size
mr: आकार

en: Center
mr: मध्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Views
mr: याद्या

en: Position
mr: स्थान
