Force Password Change (2.0.0-beta1) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Request new password via e-mail.
cy: Gofyn am gyfrinair newydd drwy e-bost

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Username
cy: Enw defnyddiwr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Weight
cy: Pwysau

en: Never
cy: Byth

en: Role
cy: Swyddogaeth

en: hour
cy: awr
