Force Password Change (2.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Request new password via e-mail.
kk: Электронды пошта арқылы жаңа кілт сөз сұрау

en: Submit
kk: Жіберу

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Weight
kk: Салмағы

en: Never
kk: Ешқашан
