Force Password Change (2.0.0-beta1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
th: ขอรหัสผ่านใหม่ผ่านอีเมล

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: week
th: สัปดาห์

en: Never
th: ไม่เคย
