Force Password Change (2.0.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: weight
ug: چوڭلۇقى

en: Request new password via e-mail.
ug: .ئېلخەت بىلەن ئىم نى جەزىملەش

en: Submit
ug: يوللاش

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: The configuration options have been saved.
ug: تەڭشەشلەر ساقلاندى.

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: role
ug: ئەزالار گورۇپپسى
