Force Password Change (2.0.0) - en to vi translation catalogue (19 entries)

en: weight
vi: chiều rộng

en: Request new password via e-mail.
vi: Yêu cầu gửi mật khẩu mới qua thư điện tử.

en: Submit
vi: Gửi đi

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Weight
vi: Độ nặng

en: The configuration options have been saved.
vi: Các tùy chọn cấu hình đã được lưu lại.

en: week
vi: tuần

en: hours
vi: giờ

en: Never
vi: Không bao giờ

en: Role
vi: Vai trò

en: day
vi: ngày

en: year
vi: năm

en: hour
vi: giờ

en: role
vi: vai trò

en: years
vi: năm

en: weeks
vi: tuần
