Force Password Change (2.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Request new password via e-mail.
am: በኢ-ሜል አዲስ የይለፍ ቃል ጠይቅ

en: Submit
am: አስገባ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Weight
am: ክብደት

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።
