Force Password Change (2.0.1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: weight
be: вага

en: Request new password via e-mail.
be: Запытаць новы пароль на e-mail.

en: Submit
be: Захаваць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Password
be: Пароль

en: Weight
be: Вага

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: week
be: тыдзень

en: hours
be: гадзінаў

en: days
be: дні(дзён)

en: Never
be: Ніколі

en: Role
be: Роля

en: day
be: дзень

en: year
be: год

en: hour
be: гадзіна

en: role
be: роля
