Force Password Change (2.0.1) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: weight
ku: کێش

en: Request new password via e-mail.
ku: بە ئیمێل داوای وشەنهێنییەکی نوێ بکە.

en: Submit
ku: بنێرە

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Weight
ku: سەنگ

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Role
ku: ڕۆل

en: role
ku: ڕۆڵ
