Force Password Change (2.0.1) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: weight
lv: svars

en: Request new password via e-mail.
lv: Pieprasīt jaunu paroli e-pastā

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: The configuration options have been saved.
lv: Konfigurācijas opcijas ir saglabātas.

en: week
lv: nedēļa

en: hours
lv: stundas

en: days
lv: dienas

en: Never
lv: Nekad

en: Role
lv: Loma

en: day
lv: diena

en: year
lv: gads

en: hour
lv: stunda

en: role
lv: loma

en: years
lv: gadi

en: weeks
lv: nedēļas
