Force Password Change (2.0.1) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: weight
mr: वजन

en: Request new password via e-mail.
mr: नवीन संकेताक्षर विरोपाद्वारे मिळावा यासाठी विनंती करा.

en: Submit
mr: सुपूर्द करणे

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Weight
mr: मुल्य

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: week
mr: आठवडा

en: Never
mr: कधीही नाही
