Force Password Change (2.0.1) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: weight
or: ଓଜନ

en: Request new password via e-mail.
or: ଇ-ମେଲ୍ ଦ୍ଵାରା ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ
