Force Password Change (2.0.1) - en to ro translation catalogue (15 entries)

en: weight
ro: greutate

en: Request new password via e-mail.
ro: Solicitaţi o parolă nouă prin e-mail.

en: Submit
ro: Trimite

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: Weight
ro: Greutate

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: hours
ro: ore

en: days
ro: zile

en: Never
ro: Niciodată

en: Role
ro: Rol

en: day
ro: zi

en: role
ro: rol
