Force Password Change (2.0.1) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Request new password via e-mail.
sq: Kërko një fjalëkalim të ri via e-mail.

en: Submit
sq: Dërgo

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Weight
sq: Pesha

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Never
sq: Asnjëherë

en: role
sq: roli
