Force Password Change (2.0.2) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: weight
af: gewig

en: Request new password via e-mail.
af: Versoek 'n nuwe wagwoord via E-pos.

en: Submit
af: Stuur

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Never
af: Nooit

en: Role
af: Rol

en: role
af: rol
