Force Password Change (2.0.2) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ast: Unviar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Weight
ast: Pesu

en: Never
ast: Nunca

en: Role
ast: Rol

en: role
ast: rol
