Force Password Change (2.0.2) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: weight
fr: poids

en: Request new password via e-mail.
fr: Demander un nouveau mot de passe par courriel.

en: Submit
fr: Soumettre

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Password
fr: Mot de passe

en: Weight
fr: Poids

en: The configuration options have been saved.
fr: Les options de configuration ont été enregistrées.

en: week
fr: semaine

en: hours
fr: heures

en: days
fr: jours

en: Never
fr: Jamais

en: request a new password
fr: demander un nouveau mot de passe

en: Role
fr: Rôle

en: day
fr: jour

en: year
fr: année

en: hour
fr: heure

en: role
fr: rôle

en: years
fr: années

en: weeks
fr: semaines

en: Force password change on first-time login
fr: Forcer le changement de mot passe à la première connexion.

en: Force users in the following roles to change their password
fr: Forcer les utilisateurs des rôles suivants à changer leurs mots de passe
