Force Password Change (2.0.2) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Request new password via e-mail.
mn: Шинэ нууц үгийг э-шуудангаар хүлээн авах.

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.
