Force Password Change (2.0.2) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Request new password via e-mail.
os: Райс ног пароль электронон постæй.

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Weight
os: Уæз

en: The configuration options have been saved.
os: Амонæнтæ фыст сты.
