Force Password Change (8.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Request new password via e-mail.
az: Email vasitəsilə yeni şifrəni sifariş et

en: Submit
az: Təqdim

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Never
az: Heç vaxt

en: Details
az: Detallar

en: Role
az: Rollar
