Force Password Change (8.x-1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Request new password via e-mail.
mg: Fangatahana teny miafina vaovao avy amin'ny mailaka

en: Submit
mg: Manaiky

en: Username
mg: Anarana

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina
