Force Password Change (8.x-1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
sl: Zahtevaj novo geslo preko e-pošte.

en: Submit
sl: Pošlji

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Never
sl: Nikoli

en: Details
sl: Podrobnosti
