Force Password Change (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (18 entries)

en: Request new password via e-mail.
et: Soovin uut parooli e-posti vahendusel.

en: Submit
et: Sisesta

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: week
et: nädal

en: hours
et: tundi

en: days
et: päeva

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Details
et: Üksikasjad

en: Role
et: Roll

en: day
et: päev

en: year
et: aasta

en: hour
et: tund

en: years
et: aastat

en: weeks
et: nädalat
