Force Password Change (8.x-1.0-rc1) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ།

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Role
bo: འགན་ནུས
