Force Password Change (8.x-1.0-rc1) - en to kn translation catalogue (13 entries)

en: Request new password via e-mail.
kn: ಇಮೈಲ್ ಮೂಲಕ ಹೊಸ ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಪಡೆಯಿರಿ

en: Submit
kn: ಸಲ್ಲಿಸಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: hours
kn: ಗಂಟೆಗಳು

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: day
kn: ದಿನ

en: weeks
kn: ವಾರಗಳು
