Force Password Change (8.x-1.0-rc1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Username
sr: Корисничко име

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Role
sr: Улога
