Force Password Change (8.x-1.0-rc2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Request new password via e-mail.
cs: Požádat o nové heslo prostřednictvím e-mailu.

en: Submit
cs: Odeslat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Password
cs: Heslo

en: Weight
cs: Váha

en: week
cs: týden

en: hours
cs: hodiny

en: days
cs: dny

en: Never
cs: Nikdy

en: day
cs: den

en: year
cs: rok

en: hour
cs: hodina

en: years
cs: roky

en: weeks
cs: týdny

en: An administrator has required that you change your password. Please change your password to proceed.
cs: Administrátor vyžaduje změnu vašeho hesla. Pro pokračování prosím změňte své heslo.
