Force Password Change (8.x-1.0-rc2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
is: Bið um at fáa nýtt loyniorð sent í telduposti

en: Submit
is: Lat inn

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Password
is: Loyniorð

en: Weight
is: Vekt

en: Never
is: Ongantíð

en: Role
is: Leiklutur
