Force Password Change (8.x-1.0-rc2) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
hr: Zatraži novu lozinku putem e-pošte.

en: Submit
hr: Pošalji

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Password
hr: Lozinka

en: Weight
hr: Težina

en: Never
hr: Nikada

en: Role
hr: Uloga
