Force Password Change (8.x-1.0-rc2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
ka: ახალი პაროლის მოთხოვნა ელ. ფოსტით.

en: Submit
ka: დადასტურება

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Never
ka: არასდროს

en: Role
ka: როლი
