Force Password Change (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
jv: Njaluk sandhi anyar dikirim liwat email.

en: Submit
jv: Kirim

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Weight
jv: Urutan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Role
jv: Parāgā
