Force Password Change (8.x-1.0-rc5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Never
eo: Neniam

en: request a new password
eo: peti novan pasvorton
