Force Password Change (8.x-1.0-rc6) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Request new password via e-mail.
hu: Új jelszó igénylése e-mailben.

en: Submit
hu: Beküldés

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: week
hu: hét

en: hours
hu: órák

en: days
hu: napok

en: Never
hu: Soha

en: Role
hu: Szerepkör

en: day
hu: nap

en: year
hu: év

en: hour
hu: óra

en: years
hu: év

en: weeks
hu: hét

en: Force password change
hu: Kényszerített jelszóváltoztatás
