Force Password Change (8.x-1.0-rc6) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Request new password via e-mail.
is: Fá nýtt lykilorð í pósti.

en: Submit
is: Vista

en: Username
is: Notendanafn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: week
is: vika

en: hours
is: klukkutímar

en: days
is: dagar

en: Never
is: Aldrei

en: Role
is: Hlutverk

en: day
is: dagur

en: year
is: ár

en: hour
is: ár
