Force Password Change (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Submit
el: Υποβολή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: week
el: εβδομάδα

en: hours
el: ώρες

en: days
el: ημέρες

en: Never
el: Ποτέ

en: Role
el: Ρόλος

en: day
el: ημέρα

en: year
el: έτος

en: hour
el: ώρα

en: years
el: έτη

en: weeks
el: εβδομάδες
