Force Password Change (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Request new password via e-mail.
hy: Նոր գաղտնաբառ պատվիրել էլ-փոստով։

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Never
hy: Երբեք

en: Role
hy: Դեր
