Force Password Change (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Submit
sk: Odoslať

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: hours
sk: hodiny

en: days
sk: dni

en: Never
sk: Nikdy

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: day
sk: deň

en: hour
sk: hodina

en: years
sk: roky

en: weeks
sk: týždne
