Force Password Change (8.x-1.1) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Request new password via e-mail.
oc: Demandar un senhal novèl per corrièr electronic.

en: Submit
oc: Sometre

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Password
oc: Senhal

en: Weight
oc: Pes

en: week
oc: setmana

en: hours
oc: oras

en: days
oc: jorns

en: Never
oc: Pas jamai

en: Role
oc: Ròtle

en: day
oc: jorn

en: year
oc: an

en: hour
oc: ora

en: years
oc: ans

en: weeks
oc: setmanas
