Force Password Change (8.x-1.3) - en to no translation catalogue (11 entries)

en: Submit
no: Send

en: Username
no: Brukernavn

en: Weight
no: Vekt

en: week
no: uke

en: hours
no: timer

en: days
no: dager

en: Never
no: Aldri

en: Role
no: Rolle

en: day
no: dag

en: year
no: år

en: hour
no: time
