Form Display Actions (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Fields
az: Sahələr

en: About
az: Haqqında
