Form Display Actions (8.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Fields
el: Πεδία

en: About
el: Περί
