Form Display Actions (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Edit
fa: ویرایش

en: Fields
fa: فیلدها

en: About
fa: درباره
