Form Display Actions (8.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Fields
fi: Kentät

en: About
fi: Tietoja
